Trójca

STREFA W2  –  VOLF CAMP - TRÓJCA, ARŁAMÓW, KWASZENINA
HISTORIA I CZASY OBECNE


 
Niegdyś niedostępne miejsca w Polsce, w których wypoczywały i bywały elity ze szczytów władzy, od niedawna odkrywają swoje tajemnice. Takim wyjątkowym  miejscem  jest STREFA W2, lokalizacja, której na próżno było szukać na polskich mapach w latach 70 i 80 XX wieku. O ile wielu słyszało o ośrodku rządowym w Arłamowie, to zapewne nie wielu wie, że  Arłamów  to tylko jeden z elementów tajnej STREFY W2. Pod kryptonimem W2 (W1 ośrodek rządowy w Łańsku w okolicach Olsztyna) skrywał się kompleks rządowy złożony z ośrodka w Arłamowie, ośrodka myśliwskiego w Trójcy oraz obiektów zabezpieczenia w Kwaszeninie.Ośrodek Szkoleniowo-Kondycyjny VolfCamp położony jest na południowych stokach Góry Jaworów w miejscowości Trójca w  Bieszczadach.

VolfCamp organizuje w Trójcy  profesjonalne szkolenia z zakresu bezpieczeństwa oraz eventy militarne. Skąd taki pomysł? Okolice Trójcy, Kwaszeniny i Arłamowa słyną z tego, że od  kilkudziesięciu lat swoje szkolenia odbywają tu najsłynniejsze polskie i zagraniczne jednostki specjalne , takie jak GROM, JWK, NIL, AGAT  a także wyborowa jednostka SAS. Dziś historia zatacza koło. Kadrę instruktorską Volf Camp stanowią byli oficerowie i operatorzy GROM, doświadczeni instruktorzy survivalu, instruktorzy sztuk walki, a także ratownicy medyczni, górscy, oraz cały szereg wysokiej klasy specjalistów. VolfCamp to miejsce unikalne pod każdym względem. Ośrodek działa w ścisłej kooperacji z kompleksem sportowo-wypoczynkowym Hotelu Arłamów, a co za tym idzie w ofercie znajduje się dostęp do pełnej infrastruktury sportowej, rekreacyjnej, Spa i Wellness oraz szkoleniowej. Doskonała lokalizacja, bliskość poligonu, rozległy, własny plac do treningu taktycznego, potężne tereny leśne sprzyjające organizacji szkoleń survivalowych oraz uprawianiu sportów na świeżym powietrzu, współpraca z najlepszymi specjalistami w branży, to wszystko składa się na wyjątkowość i sukces tego projektu.
Nie bez znaczenia jest także bogate zaplecze techniczne, bliskość zadbanego lądowiska i toru przeszkód sprawia, że Trójca i Kwaszenina są idealnym miejscem do organizowania ekstremalnych zajęć na świeżym powietrzu. Szkolenia militarne organizowane w Ośrodku Volf Camp z  zakresu taktyki specjalnej, SERE, wspinaczki, terenoznawstwa, poruszania się pojazdami oraz strzelectwa prowadzone są przez profesjonalistów.  W planie każdego kursu militarnego uwzględniono przede wszystkim zagadnienia szkoleniowe, które w zakresie podstawowym zobowiązany jest znać i umieć każdy świadomy obywatel. Plan zawiera również treści szkoleniowe, które umożliwią przetrwanie w warunkach przygodnych w czasie klęsk żywiołowych, ataków terrorystycznych, katastrof itp. Podobny program mają organizowane przez Volf Camp autorskie eventy militarne. Jednak charakter eventów Volf Camp obiega od tych dostępnych na polskim rynku, przede wszystkim z uwagi na profesjonalne zaplecze instruktorskie oraz techniczne ośrodka. Eventy, prowadzone przez najlepszych byłych żołnierzy jednostek specjalnych, cieszą się ogromną popularnością, szczególnie wśród firm i grup wybierających Bieszczady jako miejsce wyjazdu integracyjnego. W eventach brały już udział grupy liczące nawet do 350 osób.
 
www.volfcamp.com
Ośrodek Szkoleniowo-Kondycyjny Volf Camp
Trójca/Kwaszenina
38-700 Ustrzyki Dolne
tel. +48 730 58 58 68 Komendant
tel. +48 697 58 68 58 OS Trójca
 
volf@volfcamp.com
office@volfcamp.com